Gydytoja dermatovenerologė DANUTĖ MAČIULIENĖ

1967m. baigė Vilniaus universitetą Medicinos fakultetą. Tobulinosi Sankt Peterburgo Gydytojų tobulinimosi universitete, VU tobulinimosi fakultete, specializavosi dermatologijos srityje. 29 metus dirbo Vilniaus Santariškių Universitetinėje ligoninėje iš jų 17 metų Dermatologinio skyriaus vedėja.

Nuo 1986m. suteiktas aukščiausios kategorijos gydytojo laipsnis. Taip pat dirbo pedagoginį darbą: dėstė odos ir veneros ligas Vilniaus Medicinos mokykloje, skaitė paskaitas gyd.dermatovenerologams bei šeimos gydytojams kvalifikacijos kėlimo kursuose. 6 metus dirbo Union Clinic Vilnius. Šiuo metu dirba privačioje UAB “Asmeda” klinikoje gyd. dermatovenerologe. Savo žinias ir įgūdžius tobulina dalyvaudama Europos ir pasaulinėse konferencijose.

UAB “ASMEDA” – modernus medicinos centras. Viena iš pagrindinių klinikos ypatybių yra didelis medikų profesionalumas, įgyta ilgametė praktinė patirtis. Su kiekvienu pacientu dirbama individualiai, būtent Jums parenkami reikalingi tyrimai ir gydymas- tai leidžia pasiekti maksimaliausius rezultatus.