Gydytoja reabilitologė – akupunktūrininkė DANGUOLĖ VASILIAUSKIENĖ

1966 metais baigė Vilniaus Universitetą Medicinos fakultetą, akupunktūros paslapčių mokėsi tuometės Sovietų Sąjungos miestuose: Charkove, Maskvoje, Leningrade, Kijeve, Rygoje ir kt. 34 metus dirbo Vilniaus Šv.Jokūbo ligoninės ir Lukiškių poliklinikos fizioterapijos skyriaus vedėja ir akupunktūrininke. Viena pirmųjų akupunktūros specialisčių Lietuvoje. Dėstė Vilniaus gydytojų tobulinimosi universitete akupunktūros gydytojams ir kitam medicinos personalui. Skaito paskaitas, rašo populiarius, mokslinius straipsnius, knygas.

1993 metais kartu su vyru Juozu Vasiliausku išleido knygą „Padėk sau ir būsi sveikas”, 2011 metais- „Ilgo gyvenimo paslaptys”, tai kartu su šeima: vyru Juozu Vasiliausku med.mokslų daktaru fitoterapeutu ir sūnumi Andriumi Vasiliausku med. Mokslų daktaru, reabilitologu, šeimos gydytoju, endoskopuotoju parašyta knyga, kuri skirta ne tik medikams, bet ir pacientams, besidomintiems natūralia medicina, akupresūra, fitoterapija.

UAB “ASMEDA” – modernus medicinos centras. Viena iš pagrindinių klinikos ypatybių yra didelis medikų profesionalumas, įgyta ilgametė praktinė patirtis. Su kiekvienu pacientu dirbama individualiai, būtent Jums parenkami reikalingi tyrimai ir gydymas- tai leidžia pasiekti maksimaliausius rezultatus.