Vairuotojų sveikatos patikrinimo medicininė pažyma

Vairuotojų sveikatos patikrinimo medicininė pažyma be jokių papildomų rūpesčių!

Pažymomis iš psichikos sveikatos centro ir priklausomybės lygų centro pasirūpinsime už Jus. Dėl kainos prašome teirautis.

Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma – Forma Nr. 083-1/a patvirtinta Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2008m. spalio 10d. įsakymu Nr. V-971.

Pažyma reikalinga – laikant vairavimo egzaminus, bei keičiant vairuotojo pažymėjimą. Galiojančią pažymą reikia pristatyti į VĮ „Regitra“.

Pažyma skirstoma į dvi grupes pagal reikiamą vairuotojui kategoriją:

1 . Grupėje – A, A1, A2, AM, B ir BE ( mopedų, motociklų, lengvųjų automobilių ir lengvųjų automobilių su priekaba) kategorijų vairuotojai. Šios grupės vairuotojai iki 55 metų  amžiaus sveikatą privalo tikrintis kartą per 10 metų, 56 – 69 metų kartą per 5 metus, 70 – 79 metų kartą per 2 metus, senjorai nuo 80 metų katą per metus. Kaina nuo 30€.

2. Grupėje – C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE ir T  ( sunkiųjų transporto priemonių, bei jų su priekabomis, troleibusų – „profesionalų“). Į šią grupę taip pat priskiriami dirbantys vairuotojais ( taksi vairuotojai, sunkiosios technikos vairuotojai, greitosios medicinos pagalbos vairuotojai, mikroautobusų vairuotojai). Į šią grupę patenkantys vairuotojai sveikatą privalo tikrintis kartą per 2 metus. Kaina nuo 35€.

Gydytojų komisija, atlikusi, profilaktinį vairuotojo sveikatos patikrinimą išduoda  – Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą,  kaip išvadą  suteikiančią vairuotojui 1. vairuoti be apribojimų, 2. vairuoti su apribojimais 3. nesuteikia galimybės vairuoti.

Papildomi dokumentai:

1. Pažyma iš Psichikos sveikatos centro, klientui pageidaujant šią pažymą galima užsakyti atvykus į kliniką (dėl kainos prašome teirautis);

2. Pažyma iš Priklausomybės ligų centro, klientui pageidaujant šią pažymą galima užsakyti atvykus į kliniką (dėl kainos prašome teirautis);

3. Vairuotojo garbės deklaracija (užpildoma atvykus į mūsų kliniką.

UAB “ASMEDA” – modernus medicinos centras. Viena iš pagrindinių klinikos ypatybių yra didelis medikų profesionalumas, įgyta ilgametė praktinė patirtis. Su kiekvienu pacientu dirbama individualiai, būtent Jums parenkami reikalingi tyrimai ir gydymas- tai leidžia pasiekti maksimaliausius rezultatus.