Vairuotojų sveikatos patikrinimo medicininė pažyma

Vairuotojų sveikatos patikrinimo medicininė pažyma be jokių papildomų rūpesčių!

Pažymomis iš psichikos sveikatos centro ir priklausomybės lygų centro pasirūpinsime už Jus. Vienos pažymos užsakymo mokestis – 5€.

Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma – Forma Nr. 083-1/a patvirtinta Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2008m. spalio 10d. įsakymu Nr. V-971.

Pažyma reikalinga – laikant vairavimo egzaminus, bei keičiant vairuotojo pažymėjimą. Galiojančią pažymą reikia pristatyti į VĮ „Regitra“.

Pažyma skirstoma į dvi grupes pagal reikiamą vairuotojui kategoriją:

1 . Grupėje – A, A1, A2, AM, B ir BE ( mopedų, motociklų, lengvųjų automobilių ir lengvųjų automobilių su priekaba) kategorijų vairuotojai. Šios grupės vairuotojai iki 55 metų  amžiaus sveikatą privalo tikrintis kartą per 10 metų, 56 – 69 metų kartą per 5 metus, 70 – 79 metų kartą per 2 metus, senjorai nuo 80 metų katą per metus.

2. Grupėje – C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE ir T  ( sunkiųjų transporto priemonių, bei jų su priekabomis, troleibusų – „profesionalų“). Į šią grupę taip pat priskiriami dirbantys vairuotojais ( taksi vairuotojai, sunkiosios technikos vairuotojai, greitosios medicinos pagalbos vairuotojai, mikroautobusų vairuotojai). Į šią grupę patenkantys vairuotojai sveikatą privalo tikrintis kartą per 2 metus.

Gydytojų komisija, atlikusi, profilaktinį vairuotojo sveikatos patikrinimą išduoda  – Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą,  kaip išvadą  suteikiančią vairuotojui 1. vairuoti be apribojimų, 2. vairuoti su apribojimais 3. nesuteikia galimybės vairuoti.

Papildomi dokumentai:

1. Pažyma iš Psichikos sveikatos centro, klientui pageidaujant šią pažymą galima užsakyti atvykus į kliniką (kaina 5 €);

2. Pažyma iš Priklausomybės ligų centro, klientui pageidaujant šią pažymą galima užsakyti atvykus į kliniką (kaina 5 €);

3. Vairuotojo garbės deklaracija (užpildoma atvykus į mūsų kliniką.

UAB “ASMEDA” – modernus medicinos centras. Viena iš pagrindinių klinikos ypatybių yra didelis medikų profesionalumas, įgyta ilgametė praktinė patirtis. Su kiekvienu pacientu dirbama individualiai, būtent Jums parenkami reikalingi tyrimai ir gydymas- tai leidžia pasiekti maksimaliausius rezultatus.